Незважаючи на наведені вище факти – є випадки, в яких переважні покупка дешевих рекламних ручки з логотипом. Рекламні ручки є відмінним способом для просування Вашої компанії і продукти та послуги, які ви пропонуєте. Чим більше ви замовляєте дешеві ручки, тим більше одиниць ви можете собі дозволити, і відповідно – заінтригувати тим більше потенційних клієнтів. Крім ціни, однак, це число рекламних ручки, залежить від цілей, потреб і діяльності Вашої організації.

 Якщо ви не працюєте з кінцевими користувачами, наприклад, тільки з корпоративними співробітниками та іншими діловими партнерами, ручки, які Угода повинна бути більш розкішним і вишуканим. Як з’ясувалося один з тих випадків, коли ви хочете, щоб охопити ширшу аудиторію і рекламні ручки інтересом максимальну кількість потенційних клієнтів. Замовити недорогі рекламні ручки відмінно підходить для цієї мети, – це не обов’язково мати унікальну якість, щоб мати в розкішному пакеті, або доставлені особисто в офіс. Тільки важливо мати оригінальний дизайн зацікавити і чітко дати інформацію про ваш бізнес. Звичайно, це має бути міцним і зручним для своїх користувачів, щоб зробити гарне враження. 
Інший випадок, в якому недорогі рекламні ручки підходять, знаходиться на організованих заходів, таких як прес-конференції, конференцій, семінарів, практикумів і багато іншого. Такі події тільки функція розподілених ручки повинні бути введені в дію. Рекламуючи свої функції в цій ситуації знижується, за умови, що присутність людей вже знають про вашу діяльність і послуг, або ваші співробітники. Ті, що "дешево" не означає, що ваші рекламні ручки повинні виглядати і вести себе так дешево. Навпаки – вони можуть мати стильний дизайн, міцність і якість, що робить їх виділитися із суперників ручки. Як багато хто, якщо рекламні ручки дійсно дешево і довговічні, якщо вони чорнильних плям, якщо зламається або їх розриви механізм після одного використання, їх вплив буде негативним. Питання підприємництва, наукових досліджень і планування, щоб знайти партнера, який може запропонувати вам хорошу якість за низькими цінами для Ваших рекламних матеріалів.